فروشگاه اینترنتی آپولو


» روش خرید فالوور اینستاگرام

روش خرید فالوور اینستاگرام


چرا مردم فالوور اینستاگرام را خریداری می کنند؟ ارزششو داره؟ اکنون که اینستاگرام بر روی ربات ها سرکوب می کند چه خطراتی دارد؟ ما آزمایشی را برای کشف این موضوع انجام دادیم. در آگوست 2019 ، موسسه اجرای موسیقی معاصر از طریق حرید فالوور واقعی لیست طولانی از افراد مشهور را اجرا کرد و مشخص شد که از الن گرفته تا تیلور گرفته تا آریانا ، همه دارای درصد ظالمانه پیروان جعلی اینستاگرام هستند - 49٪ جعلی ، 46٪ ، و 46 درصد بود.

اینستاگرام یا اینستاگِرَم (به انگلیسی: Instagram) شبکه اجتماعی هم‌رسانی عکس و ویدئو است که کوین سیستروم و مایک کرایگر آن را بنیان نهادند و هم‌اکنون شرکت فیس‌بوک مالکیت آن را برعهده دارد. این نرم‌افزار این امکان را به کاربران خود می‌دهد که عکس‌ها و ویدئوهای خود را در دیگر شبکه‌های اجتماعی مانند فیس‌بوک، توییتر، تامبلر و فلیکر همرسانی کنند. کاربران هم‌چنین می‌توانند از فیلترهای دیجیتال برای تصاویرشان استفاده کنند. محدودیت همرسانی ویدئو در اینستاگرام ۶۰ ثانیه است.[۱]

اینستاگرام یک نرم‌افزار مالکیتی است و برای آی‌اواس، اندروید و مایکروسافت ویندوز در دسترس است. دنبال‌شده‌ترین مرد در اینستاگرام کریستیانو رونالدو ورزشکار و دنبال‌شده‌ترین زن نیز آریانا گرانده خواننده است. تخم‌مرغ اینستاگرام نیز بیشترین لایک را در این شبکه اجتماعی به دست آورده‌است. دیگر افرادی که بیشترین دنبال‌کننده را در اینستاگرام دارند: سلنا گومز، دوئین جانسون، کایلی جنر، کیم کارداشیان، لیونل مسی و بیانسه هستند.

خرید فالوور اینستاگراممنبع: IG Audit

مسلماً خانم سوئیفت احتمالاً آن فالوورهای اینستاگرام ریوال ایران را نمی خرد. تعداد زیادی ربات وجود دارد که کاربران بزرگ را برای جذب کاربران دیگر (امیدوارم واقعی) دنبال می کنند - و خود را قانونی تر نشان می دهند (تعداد 0 دنبال کننده پرچم قرمز شماره 1 شما است). اینستاگرام همچنین معمولاً نام های بزرگی را به کاربران جدید پیشنهاد می دهد ، زیرا هنوز اطلاعات زیادی درباره تنظیمات کاربران جدید ندارد.

اما این مارک های کوچکتر یا تأثیرگذارهای جدید مانند کارولین کالووی را که به تازگی اعتراف به خرید ده ها هزار دنبال کننده در زمان شروع کار خود کرده است ، از بین نمی برد. (خواننده ، نفس نفس می زدم)

این ایده که شما باید تعداد معینی فالوئر داشته باشید تا جدی گرفته شود - مخصوصاً وقتی برند خود را فعال می کنید - سالهاست که مطرح است. بالاخره معیارهای Vanity همه در مورد ظاهر هستند.

و ما می دانیم که برای خرید فالوور واقعی اینستاگرام چقدر کار لازم است . میانبرها می توانند وسوسه انگیز باشند .

اما ما می خواستیم این میانبر خاص را برای خود آزمایش کنیم.

بنابراین من چند دنبال کننده اینستاگرام برای خواهرزاده ام ، روزی ، که یک تأثیرگذار در حال رشد سگ است ، خریداری کردم. (باشه ، باشه ، اعتراف می کنم: این در واقع فقط حسابی است که من سگ دوستم را تعقیب می کنم.)

پروفایل اینستاگرام "akaprincessrosebud" که 2 دنبال کننده را نشان می دهد

آن چهره سزاوار عشق بیشتر است. برای دریافت آن ، از دو سرویس آنلاین مختلف برای خرید 1000 دنبال کننده استفاده کردم. نمی گویم نتیجه "عشق" بود. در چند سال گذشته اینستاگرام به شدت با اقدامات جعلی و کلاهبرداری برخورد کرده است که خرید فالوور فیک آسان است ، اما همچنین نوعی حیله گر ، توخالی و ... کاملاً شرم آور است.

به من اجازه دهید تا تمام آزمایش را برای شما انجام دهم

پاداش: یک چک لیست رایگان بارگیری کنید که مراحل دقیق یک عکاس سبک زندگی را برای رشد از 0 به 600،000 دنبال کننده در اینستاگرام بدون بودجه و تجهیزات گران قیمت نشان می دهد.


نحوه خرید فالوور اینستاگرام

به دنبال یک تامین کننده معتبر باشید

با کمال تعجب ، خرید فالوور اینستاگرام نسبت به گذشته ساده تر شده است.

چرا؟ از آنجا که در سال 2018 ، اینستاگرام شروع به سرکوب شیوه هایی می کند که با شرایط خدمات آن مخالف است. این شامل برنامه های شخص ثالث متقلبانه ، پیروان جعلی و ربات ها است.

علاوه بر این ، مارک ها واقعاً در مورد 1.3 میلیارد دلاری که به دلیل پیروان جعلی در اینستاگرام از دست می دهند ، اهمیت می دهند  . مارک ها نمی خواهند دلار بازاریابی خود را هدف قرار دادن حساب های پوسته قرار دهند ، بنابراین آنها خواستار افزایش پاسخگویی از تأثیرگذاران شده اند.

در نتیجه ، ابزارهای حسابرسی و بررسی شخص ثالث محبوبیت بیشتری پیدا می کنند. و با تمام این فشارها ، برخی از فروشندگان بزرگی که ابتدا برای آزمایش خود بررسی کردم ، شکم خود را از دست داده بودند.

به طور کلی ، تحقیق در مورد مکان های خرید فالوور واقعی اینستاگرام یک خرگوش مبهم از وب سایت های بی حوصله با امنیت ، منطق و ویرایش کپی مشکوک است. ده ها سرویس برای انتخاب وجود دارد. آیا دوست دارید "توانایی انجام کارهای شگفت انگیز در تجارت کوچک خود را داشته باشید"؟ یا شاید شما گزینه "100٪ ارگانیک" را ترجیح می دهید؟ (من نمی دانم این به چه معناست.)

متأسفانه ، اولین انتخاب من - "رفع سریع" Dries Depoorter ، که یک دستگاه فروش واقعی فیزیکی است و به شما امکان می دهد دنبال کنندگان را با سکه بخرید ، گزینه مناسبی نبود. (Hootsuite از پرواز من به یک جشنواره هنری هیپستر در هلسینکی برای آزمایش آن خودداری کرد.)


دستگاه فروش خودکار فیزیکی برای دنبال کنندگان instaمنبع: Dries Depoorter

بنابراین ، در پایان ، من دو سرویس StormLikes و Mr. Insta را انتخاب کردم.


انتخاب کنید که فالوورهای جعلی را به صورت عمده بخرید یا در یک قطره مشترک شوید

از آنجا که حسابرسان اینستاگرام - نرم افزاری که مارک ها برای گرفتن حساب های جعلی از آن استفاده می کنند - اغلب در جستجوی دنبال کننده ها به دنبال جهش و جیب هستند ، اکنون می توانید برای جلب پیروان با نرخ رشد مشکوک تر ، هزینه پرداخت کنید.

پیروان ، البته هنوز هم بسیار مشکوک به نظر می رسند:

نمایه اینستاگرام برای یک ربات که فقط دارای 4 تصویر و 2000 فالوور است

من تصمیم گرفتم با گزینه عمده کار کنم ، زیرا تصور می کردم که گرفتن خدمات مشتری به منظور لغو هزینه ماهانه کارت اعتباری من ممکن است سخت باشد.


دسته اینستاگرام خود را تایپ کنید

اکنون که برنامه های شخص ثالث اینستاگرام ریشه کن شده است ، روند خرید فالوورها ساده تر شده است. نیازی به بارگیری برنامه و تحویل جزئیات حساب خود نیست.

با توجه به اینکه من nstagram هر حساب کاربری را که با برنامه های شخص ثالث خزنده همراه است ، نظارت می کند و تهدید به مجازات کردن این حساب می کند ، کار برای کسانی که اصرار به خرید پیروان جعلی دارند آسان می شود .


پاداش: یک چک لیست رایگان بارگیری کنید که مراحل دقیق یک عکاس سبک زندگی را برای رشد از 0 به 600،000 دنبال کننده در اینستاگرام بدون بودجه و تجهیزات گران قیمت نشان می دهد.

راهنمای رایگان را همین حالا دریافت کنید!

مطمئناً ، خرید فالوور خلاف شرایط خدمات اینستاگرام است چه از یک برنامه ، وب سایت یا ماشین فروش فنلاندی استفاده کنید.

علی رغم این ، شرکت های فروشنده آنها هنوز دوست دارند ادعا کنند که این کار را "به حداکثر ایمن ترین روش انجام می دهند که هیچ قانونی را با اینستاگرام نقض نمی کند". (این یک دروغ است.)


هزینه فالوئرهای خود را پرداخت کنید

آخرین باری که Hootsuite این آزمایش را انجام داد - بازگشت به سال 2017! - شخصی باهوش تر از من اصرار داشت که از کارت اعتباری پیش پرداخت استفاده کند. من از آن مرحله صرف نظر کردم (و منتظر مدیریت سرقت هویت آینده ام هستم.)

از آنجا که کنجکاو شدم ببینم آیا تفاوت قیمت تفاوت قابل توجهی دارد یا خیر ، در نهایت دو سرویس را امتحان کردم. من 1000 دنبال کننده از StormLikes (برایakaprincessrosebud) و 1000 از آقای Insta (برای حساب مشعل خود ، @ princessrosebud2thesequel) خریداری کردم.

برای 1000 فالوور ، StormLikes 12.99 دلار آمریکا از من گرفت ، در حالی که آقای Insta 35 دلار + 1.75 دلار HST پرداخت کرد. (ما محل زندگی من HST نداریم ، اما آیا آقای Instagram اطلاعاتی در مورد جزئیات مالیات فروش بین المللی ارائه می دهد؟ نه)

پس از پرداخت ، StormLikes برای من رسید از "خرید آنلاین" ارسال کرد. رسید به من گفت که پول من به آدرس gmail برخی از دوستان (سلام ، bakerbenjamin788) رفته است.

نکته جانبی: من همچنین سعی کردم 1000 پیرو "ارگانیک" از یکی از شرکتهایی که قبلاً در این فضا بسیار بزرگ بودند خریداری کنم: رشد اجتماعی. آنها یک مجموعه کامل معرفی (پیروان پاداش ، پسندیدن و غیره) را با قیمت 29.99 دلار ارائه می دهند ، اما "سیستم پرداخت آنها" تا اول اکتبر خراب است - آه صبر کنید ، اکنون 10 اکتبر است. اسرار امیز! من تعجب نخواهم کرد اگر سرویس آنها به دلایلی که بیشتر با عدم تایید اینستاگرام بیشتر از مسائل مدیر بی گناه است ، از کار بیفتد.


چه اتفاقی افتاد که ما فالوورهای اینستاگرام را خریداری کردیم

پس از حدود یک ساعت ، پیروان جعلی من شروع به غلتیدن کردند. اعلان ها برای یک ثانیه هیجان انگیز بودند ، اما به سرعت از بین رفتند باتری من به شدت خسته کننده و بی معنی شد. شاید این همان احساسی است که تیلور سویفت دارد؟ اما احتمالاً اعلان های او خاموش است.

ظرف 48 ساعت ، من دو مجموعه 1000 فالوور اینستاگرامم را داشتم ، بدهید یا بگیرید.

پیروان ارزان قیمت StormLike به طور پیوسته در حال نفوذ بودند و در 1052 عدد صعود کردند. یک هفته بعد ، آنها به 973 رسیدند.

گرانترهای آقای اینستا سریعتر به دست آمد ، اما من فقط 944 گرفتم (که هفته بعد به 882 کاهش یافت - من نامه خود را به دفتر تجارت بهتر نوشتم.)

akaprincessrosebud نمایه اینستاگرام با 1052 دنبال کننده جعلی

akaprincessrosebud پروفایل اینستاگرام با 944 دنبال کننده جعلی

سرانجام ، روزی توجه شایسته خود را دارد. مگر اینکه او این کار را نمی کند.


بازدید سایت خود را میلیونی کنید
فرم ارسال نظر


مطالب پیشنهادی از سراسر وب
آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین مطالب مجله


فروش انواع موبایل | لوازم جانبی | ساعت هوشمند | هندزفری فروش انواع موبایل | لوازم جانبی | ساعت هوشمند | هندزفری مشاهده